Ödüllerimiz
2023 - En İyi Kalite Yönetimi
İMİ Conferences tarafından düzenlenen Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri'nde "En İyi Kalite Yönetimi Ödülünü" kazandık.
2023 - En Övgüye Değer Dış Ortaklık
İMİ Conferences tarafından düzenlenen Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri'nde "En İyi Dış Ortaklık" kategorisinde "En Övgüye Değer Ödülünü" kazandık.
2023 - En İyi Müşteri Temsilcisi
Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri yarışmasında En İyi Müşteri Temsilcisi ödülünü çalışma arkadaşımız Esra Cömert kazandı.
2023 - Altın Kulaklık
Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Teknoloji Derneği / Altın Kulaklık ödüllerinde Müşteri Temsilcisi arkadaşımız Müge Çağlayan Bakır “Sen Modunu Nasıl Yakalıyorsun” kategorisinde birinci oldu.
2023 - ISO
Erişim Müşteri Hizmetleri olarak müşteri memnuniyetine, kalite standartlarına ve bilgi güvenliğine verdiğimiz önemi ISO sertifikalarımızla taçlandırdık.
2023 - Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü
Kariyer.net’in sponsorluğunda her yıl düzenlenen ülkemizin en prestijli ve köklü İnsan Kaynakları Ödüllerinden olan ''Kariyer.net İnsana Saygı Ödülünü'' almaya hak kazandık.
2023 - Great Place To Work
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da''Great Place To Work'' sertifikası almaya hak kazandık.
2022 - En Övgüye Değer Müşteri Temsilcisi
IMI Conferences tarafından düzenlenen 2022 Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde "En İyi Müşteri Temsilcisi" kategorisinde "En Övgüye Değer Ödülünü" kazandık.
2022 - En İyi İşverenler Listesi
Great Place To Work tarafından yayımlanan Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2022 listesinde yer aldık.
2022 - Great Place To Work
Onuncu yılımıza girerken ''Great Place To Work'' sertifikası almaya hak kazandık.
2021 - En İyi Takım Lideri
Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri – En İyi Takım Lideri ödülünü çalışma arkadaşımız İrem Özkan kazandı.
2021 - En İyi Müşteri Temsilcisi
Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri – En İyi Müşteri Temsilcisi ödülünü çalışma arkadaşımız Cuma Demiroğlu kazandı.
2021 - Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü
Kariyer.net’in sponsorluğunda her yıl düzenlenen ülkemizin en prestijli ve köklü İnsan Kaynakları Ödüllerinden olan ''Kariyer.net İnsana Saygı Ödülünü'' almaya hak kazandık.
2021 - Kariyer.net Yılın Kadın İstihdamına En Çok Katkı Sağlayan Firma Ödülü
Ülkemizin en prestijli İnsan Kaynakları Ödüllerinden '’Yılın Kadın İstihdamına En Çok Katkı Sağlayan Firma'' ödülünü kazandık.
2019 - En İyi Dış Kaynak Ortaklığı / WORLD
4-6 Aralık tarihlerinde Barselona'da düzenlenen Contact Center World finallerinde "En İyi Dış Kaynak Ortaklığı" kategorisinde Türkiye İş Bankası ile birlikte Bronz Madalya kazandık.
2019 - En İyi Performans Gelişimi
İMİ Conferences tarafından düzenlenen 2019 Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde "En İyi Performans Gelişimi" kategorisinde "En Övgüye Değer Ödülünü" kazandık.
2019 - Davey Awards
Nisan 2019'da yenilediğimiz www.iserisim.com.tr kurumsal sitemizle, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından ABD’de düzenlenen Davey Awards 2019’ta Gümüş Ödül kazandık.
2019 - En İyi Dış Kaynak Ortalığı / EMEA
Contact Center World Awards EMEA finallerinde, İş Bankası ile “En İyi Dış Kaynak Ortaklığı” kategorisinde birinci olarak ALTIN MADALYA kazandık.
2017 - En İyi Takım Lideri
Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri – Rising Star yarışmasında En İyi Takım Lideri ödülünü çalışma arkadaşımız Mesut Saltık kazandı.
2016 - Altın Kulaklık
Çağrı Merkezleri Derneği / Altın Kulaklık ödüllerinde Müşteri Temsilcisi arkadaşımız Ömer Faruk Kılıç “Bir Hayalim Var” kategorisinde birinci oldu.
2015 - En İyi Müşteri Temsilcisi
Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri yarışmasında En İyi Müşteri Temsilcisi ödülünü çalışma arkadaşımız Çağla Çetinsoy kazandı.