Genel Müdür Mesajı

Pandemiyle birlikte bütün insanlık daha önce hiç deneyimlenmemiş bir atmosferde yaşamanın yollarını bulmak zorunda kaldı. Böylesine zor bir dönemde Erişim olarak iyi bir sınav verdiğimizi düşünüyorum. Çalışma arkadaşlarımızın sağlığını ön planda tutarak sunduğumuz hizmet kalitesinden ödün vermeyecek şekilde elimizden gelen her şeyi yapmış olmanın gönül huzurunu yaşıyoruz.

Teknolojiye olan yatkınlığımız ve esnek çalışma modellerimiz, yeni duruma hızlıca adapte olmamızda bize avantaj sağladı. Böylelikle birlikte çalıştığımız  markalar için kesintisiz hizmet sunmayı başardık.

Erişim olarak; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de işaret ettiği gibi en önemli sermayemizin "zeka, dikkat, iffet ve metodolojik çalışma" olduğunu hiç akıldan çıkarmadan; organizasyon ve hizmet modellerimizi daha da geliştirerek, çalışanlarımızın yetkinliğiyle ve teknoloji altyapımızla, çalışan ve müşteri deneyimini mükemmelleştirme hedefiyle geleceği yeniden inşa edeceğiz. Bunu başaracağımıza gönülden inanıyorum çünkü; varlık nedenini, vizyon ve hedeflerini çok iyi bilen ve bunu değerleri ile hayata geçiren büyük İş Bankası Ailesinin bir üyesiyiz .Köklerimizden aldığımız bu güçle daha da iyi yapılanmış ve iyice kenetlenmiş bir şekilde yeni başarılara azimle ilerleyeceğiz.

Şirketimize destek ve güvenlerini her şartta muhafaza eden tüm iş ortaklarımıza ve her daim umutlarımızı yeşerten çalışanlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Geleceğin tüm insanlığa esenlikler getirmesini temenni ediyorum.

Nesrin YılmazGenel Müdür